Inne gry

Side effect 2
Side effect 2

Side effect 2 to sequel ciekawej logicznej układanki. Naszym zadaniem jak zresztą w pierwszej części gry jest układanie klocków w taki sposób by utworzyć połączenie między centralnym blokiem i krawędzią planszy

Stream Master Unlimited
Stream Master Unlimited

Łączenie ze sobą par kulek tego samego koloru to główna zasada gry logicznej Stream Master Unlimited. Aby poziom został zaliczony należy znaleźć parę dla każdej kulki i połączyć je za pomocą specjalnej linii.

Legor 6
Legor 6

Gra logiczna Legor 6 to 50 nowych poziomów do przejścia. Na każdym z nich musimy tak ułożyć wszystkie dostępne klocki ,by zapełnić wolną przestrzeń. Ta zabawa z klockami jest prawdziwym wyzwaniem.

zbuduj to
Zbuduj to

Ciekawa gra logiczna w której trzeba przeciągać i dopasowywać w specjalny sposób kolorowe figury. Poziom jest ukończony gdy wszystkie figury są wykorzystane do zapełnienia wolnego pola.

Gra logiczna - Side effect
Side effect

Side effect to niesamowita układanka przy której można się świetnie zrelaksować. Naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów dzięki łączeniu centralnej części planszy z jej bokami

Gra logiczna - Legor 5
Legor 5

Gra logiczna z klockami w roli głównej. Spróbujcie ułożyć klocki w taki sposób by zapełnić całą wolną przestrzeń. Przed wami 30 poziomów o rosnącym stopniu trudności.

15 kwadratów - układanka logiczna
15 kwadratów

Nieco bardziej skomplikowana odmiana klasycznej układanki złożona z 15 elementów. Gra posiada dwa tryby zabawy. Układanie bez limitu oraz wyzwanie w którym na prawidłowe ułożenie wszystkich elementów układanki

ThreeAngo
ThreeAngo

Unikalny trójkątny tetris to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników klasycznych układanek. Celem gry jest odpowiednie dopasowywanie do siebie spadających zestawów różnokolorowych trójkątów.

gra blokies breakout
Blockies Breakout

Zniszcz wszystkie bloki na planszy, aby wygrać. Przejdź szybko 30 podstawowych poziomów gry oraz 5 rund bonusowych i baw się świetnie.

8 kwadratów - gra logiczna
8 kwadratów

Klasyczna układanka złożona z 8 elementów. Celem gry jest ułożenie wszystkich kwadratów w odpowiedniej kolejności . Klikniecie na dowolnym elemencie sąsiadującym z pustym polem spowoduje jego przemieszczenie.

Reklama