REKLAMA

Darmowy pasjans pająk

Zasady gry:

Sprawdźcie swoje szczęście i umiejętności w grze – darmowy pasjans pająk. Jest to jedna z najbardziej popularnych odmian pasjansa pozwalająca na grę na 3 poziomach trudności. Na początku gry musimy zdecydować ilu kolorów kart będziemy używać. Gra jednym kolorem kart jest najłatwiejsza, natomiast gra kartami w czterech kolorach to prawdziwe wyzwanie. Nie ma jednak znaczenia czy jesteście ekspertami czy dopiero początkującymi graczami bo ta gra jest właśnie dla was!

Celem gry jest układanie kart w określonym porządku. Jeśli uda się ułożyć kompletną kolumnę kart (od króla do asa) w jednym kolorze to zostanie ona usunięta ze stołu do gry. Między kolumnami można przenieść pojedynczą kartę lub grupę poprawnie ułożonych kart w tym samym kolorze. Karty przenoszone układamy na karcie o jeden stopień wyższej. Może to być karta w dowolnym kolorze. Wszystko zależy od wersji gry w którą gramy.

W przypadku braku ruchu trzeba skorzystać z dodatkowych kart widocznych w stosie na dole ekranu. W miejsce pustej kolumny można położyć dowolna kartę. Darmowy pasjans pająk jest ukończony gdy wszystkie karty znikną ze stołu.

Tagi: , ,