REKLAMA

Skarby mistycznego morza

Zasady gry:

Dołącz do odważnej załogi, aby zdobyć wspaniałe skarby mistycznego morza. Na samym początku gry wybierz jeden z czterech slotów na którym zapiszesz postęp swojej gry. Dzięki temu odkryte przez Ciebie wyspy i morza zostaną zapamiętane. Aby rozpocząć etap, kliknij na mapie na pustym pierścieniu.

Na każdym etapie gry, musisz zdobyć wspaniałe skarby oraz usunąć wszystkie żółte i brązowe elementy tła. To bardzo proste. Wystarczy, że zamienisz ze sobą dwa sąsiednie przedmioty, tak aby ułożyć w linii trzy identyczne. To sprawi, że przedmioty znikną, a elementy tła pod nimi zmienią kolor. Pamiętaj jednak, że ciemniejsze elementy tła musisz usuwać kilka razy. Aby zdobyć upragnione skarby, musisz usuwać przedmioty pod nimi i sprawić, by skarby wypadły z planszy. Podobnie jest z kluczami, które musisz zdobyć, aby otworzyć magiczne zamki.

Podczas gry możesz korzystać z magicznych bonusów widocznych po lewej stronie ekranu. Aby aktywować bonus, musisz go najpierw naładować. W tym celu usuwaj przedmioty otoczone kolorowymi płomieniami. Każdy kolor ładuje inny bonus. Z bonusów możesz skorzystać w dowolnym momencie gry, wystarczy że przeciągniesz je na planszę.