REKLAMA

Harvest Honors

Zasady gry:

Zmierz się na żywo z innymi graczami w grze Harvest Honors. Aby wylosować przeciwnika, kliknij na przycisku „Quickmatch”. Pokaż wszystkim jak dobrze radzisz sobie z uprawą marchewek. Aby wygrać, zbierz 100 marchewek, zanim zrobi to Twój przeciwnik. W tym celu, układaj w linii pionowej lub poziomej trzy identyczne przedmioty. Najlepiej, aby były to marchewki. Jeśli nie zdołasz ułożyć w linii trzech marchewek, to ułóż w linii trzy inne przedmioty. Każdy przedmiot ma specjalne zastosowanie.

W grze Harvest Honors ruchy wykonywane są naprzemiennie. Na wykonanie ruchu masz dokładnie 15 sekund. W tym czasie zaznacz dwa sąsiadujące przedmioty które chcesz zamienić miejscami. Upewnij się, że twój ruch stworzy linię składającą się z minimum 3 identycznych przedmiotów, bo w przeciwnym wypadku Twój ruch przepadnie, a przeciwnik dostanie trzy marchewki. Jeśli ułożysz w linii minimum 4 takie same przedmioty, to otrzymasz dodatkowy ruch. Jeśli nie wykonasz żadnego ruchu w ciągu 15 sekund, to na planszy automatycznie zamienią się miejscami dwa losowe przedmioty.

Po zebraniu pewnej liczby wartościowych przedmiotów możesz ich użyć do stworzenia specjalnych umiejętności rolniczych. Podczas swojej kolejki możesz użyć umiejętności lub wykonać standardowy ruch , czyli zamienić przedmioty na planszy. Do aktywacji umiejętności, musisz wykorzystać określoną liczbę wartościowych przedmiotów takich jak konewka, doniczka, nasiona oraz szpadel. Aby zwiększyć swoją skuteczność, możesz również użyć specjalnych dopalaczy. Dokładne instrukcje znajdziesz pod znakiem zapytania.

W odpowiednim momencie gry Harvest Honors, użyj umiejętności rolniczych, aby szybciej zebrać sto marchewek i tym samym, pokonać swojego przeciwnika. Do najbardziej przydatnych umiejętności należą:

  • dodatkowy zbiór marchwi
  • zniszczenie marchewek przeciwnika
  • wysianie nowych marchewek
  • wyczyszczenie rzędu lub kolumny
  • podstępne usunięcie przedmiotów przeciwnika

Porady

  • aby szybciej uruchomić grę, otwórz na chwilę okno pomocy – znak zapytania
  • aby zwinąć menu po lewej, kliknij na nim, na pustym miejscu