REKLAMA

Skarby mistycznego morza

Zasady gry:

Dołącz do odważnej załogi, aby zdobyć wspaniałe Skarby Mistycznego Morza. Na samym początku gry, wybierz jeden z czterech slotów na którym zapiszesz postęp swojej gry. Dzięki temu odkryte przez Ciebie wyspy i morza zostaną zapamiętane. Zapisaną grę możesz skasować klikając na czerwonym krzyżyku. Aby rozpocząć etap, kliknij na mapie na pustym pierścieniu.

Na każdym etapie tej niesamowitej przygody, musisz zdobyć wspaniałe skarby oraz usunąć wszystkie żółte i brązowe elementy tła. To bardzo proste. Wystarczy, że zamienisz ze sobą dwa sąsiednie przedmioty, tak aby ułożyć w linii trzy identyczne. To sprawi, że przedmioty znikną, a elementy tła pod nimi zmienią kolor. Pamiętaj jednak, że ciemniejsze elementy tła musisz usuwać kilka razy. Aby zdobyć upragnione skarby, usuwaj przedmioty pod nimi i spraw, by skarby wypadły poza planszę. Podobnie jest z kluczami, które musisz zdobyć, aby otworzyć magiczne zamki. Każdy etap swojej morskiej przygody musisz ukończyć w wyznaczonym czasie. Licznik czasu przedstawiony za pomocą słupa słonej wody, znajdziesz po lewej stronie ekranu. Suwak odpowiedzialny za poziom głośności znajdziesz na górze ekranu.

Podczas gry Skarby Mistycznego Morza możesz korzystać z magicznych bonusów widocznych po lewej stronie ekranu. Aby aktywować bonus, musisz go najpierw naładować. W tym celu usuwaj przedmioty otoczone kolorowymi płomieniami. Każdy kolor ładuje inny bonus. Z bonusów możesz skorzystać w dowolnym momencie gry, wystarczy że przeciągniesz je na planszę.