REKLAMA

Bubble Shooter Extreme

Zasady gry:

Oto najbardziej ekstremalna gra polegająca na rozbijaniu kolorowych bąbelków jaka kiedykolwiek powstała. Bubble Shooter Extreme to również ekstremalna porcja doskonałej zabawy. Proste zasady oraz ciekawa i płynna grafika gwarantują niezapomniane wrażenia.

Celem gry Bubble Shooter Extreme jest usunięcie, czyli rozbicie wszystkich kolorowych bąbelków umieszczonych na planszy. Rozbijanie bąbelków jest bardzo łatwe. Za pomocą specjalnej wyrzutni widocznej na dole ekranu, należy wystrzelić kolorowy bąbelek i połączyć go z przynajmniej dwoma bąbelkami tego samego koloru. To sprawi, że bąbelki pękną i znikną. Znikną również inne bąbelki które stracą punkt zaczepienia. W ten sposób można usuwać naprawdę duże grupy kolorowych bąbelków.

Każdy niecelny strzał jest dokładnie liczony. Po kilku niecelnych strzałach na planszy pojawia się nowy rząd kolorowych bąbelków. Kiedy bąbelki dotrą do dolnej krawędzi planszy, gra kulki extreme jest przerywana. Na dole po lewej, widoczny się bąbelek, który jako kolejny pojawi się na wyrzutni. Dzięki temu można zaplanować odpowiednią strategię i zdecydować jakie bąbelki należy usunąć jako pierwsze.