REKLAMA

Darmowy pasjans pająk

Zasady gry:

Sprawdźcie swoje szczęście i umiejętności w grze – darmowy pasjans pająk. Jest to jedna z najbardziej popularnych odmian pasjansa pozwalająca na grę na 3 poziomach trudności. Na początku gry musicie zdecydować ilu kolorów kart będziecie używać. Gra jednym kolorem kart jest najłatwiejsza, natomiast gra kartami w czterech kolorach to prawdziwe wyzwanie. Nie ma jednak znaczenia czy jesteście ekspertami czy dopiero początkującymi graczami bo ta gra jest właśnie dla was!

Celem gry jest układanie kart w określonym porządku. Jeśli uda wam się ułożyć kompletną sekwencję kart, od króla do asa, w jednym kolorze to zostanie ona usunięta z gry. Między kolumnami możecie przenosić pojedyncze karty lub grupy poprawnie ułożonych kart w tym samym kolorze. Przenoszone karty układajcie na karcie o jeden stopień wyższej. Może to być karta w dowolnym kolorze. Wszystko zależy od poziomu, na którym aktualnie gracie.

W przypadku braku ruchu lub w innym dogodnym momencie gry, rozdajcie dodatkowe karty umieszczone w pięciu stosach na dole ekranu. Są one niezbędne do ukończenia pasjansa. W miejsce pustej kolumny możecie położyć dowolna kartę. Darmowy Pasjans Pająk będzie ukończony, gdy wszystkie karty znajdą się na polu w prawym dolnym rogu.

Tagi: , ,