REKLAMA

Wild West Klondike

Zasady gry:

Wild West Klondike to pasjans który przeniesie nas na Dziki Zachód. Na Dzikim Zachodzie, w każdym miasteczku, porządku i przestrzegania prawa pilnował szeryf. Jego znakiem rozpoznawczym była gwiazda szeryfa. My też możemy zdobyć gwiazdę szeryfa, a w zasadzie trzy gwiazdy szeryfa, wystarczy, że skończymy tego pasjansa w dozwolonym czasie.

Wild West Klondike składa się z trzech poziomów. Każdy z nich musimy ukończyć w wyznaczonym czasie. Zasady gry są takie same jak w klasycznej wersji pasjansa Klondike. Musimy przenieść wszystkie karty na cztery pola bazowe znajdujące się w prawym górnym rogu. Na polach tych, karty musimy układać rosnąco, zaczynając od asów, a kończąc na królach. Wygramy jeśli, zbudujemy cztery kompletne stosy i zmieścimy się w czasie.

Karty na polu gry, układamy malejąco oraz naprzemiennie kolorami. Między kolumnami możemy przenosić pojedyncze karty lub malejące sekwencje kart. Pustą kolumnę możemy wypełnić królem lub sekwencją kart z królem. Dodatkowe karty znajdujące się po lewej stronie, możemy rozdawać i przeglądać dowolną ilość razy.