Gry mahjong

gra mahjong klasyczny
Mahjong Klasyczny

Klikaj na pary identycznych klocków, aby usunąć je z planszy. Kiedy oczyścisz całą planszę przejdź do kolejnej. Klikaj tylko na klocki wolne, czyli takie które są na górze i mają prawą lub lewą stronę wolną.

Mystic Mahjong
Mystic Mahjong

Zagraj przeciwko innym graczom w mistycznym pojedynku mahjong. Złote płytki należą do ciebie, a srebrne do przeciwnika. Jak najszybciej znajdź pary wśród swoich płytek, klikaj na nie, aby je usunąć z planszy.

Mahjong Express
Mahjong Express

Znajdź chwilkę by zrelaksować się przy kojącej grze mahjong. Cudowna grafika i muzyka sprawią że zanurzysz się całkowicie we wspaniałej zabawie. Mahjong Express – gra online

mahjong na czas
Mahjong na czas

Zagraj w grę mahjong na czas. Na zebranie wszystkich 144 kamieni masz dokładnie 12 minut. Spróbuj tego dokonać zanim wyznaczony czas dobiegnie końca.

Gra Mahjong Mix
Gry Mahjong Mix

Pięć całkiem różnych gier wykorzystujących kamienie mahjong. Oto prawdziwe wyzwanie dla wszystkich wielbicieli gier logicznych. Każda z gier opiera się na innych zasadach.

Starożytna Odyseja

Już teraz możecie wyruszyć we wspaniałą podróż po starożytnej krainie dzięki grze Starożytna Odyseja. Niesamowita przygoda czeka na wszystkich śmiałków. Powodzenia!

mahjong relax
Mahjong Relax

Sprawdźcie swoją spostrzegawczość oraz umiejętności strategicznego myślenia w niezwykle ciekawej grze mahjong. Używając myszki zaznaczajcie dwa identyczne kamienie.

Gra Mahjong Master
Mahjong Master

Bardzo stara i tradycyjna chińska gra otrzymała teraz całkiem nową formułę! Spróbujcie odblokować dwanaście niesamowitych schematów jakie zawiera gra Mistrz Mahjong.

Papierowy mahjong
Papierowy mahjong

Tradycyjna gra logiczna oferująca 5 poziomów o rosnącym poziomie trudności to właśnie Papierowy mahjong. Zaliczenie poziomu możliwe jest po usunięciu z planszy wszystkich płytek.

Mahjong z Pekinu
Mahjong z Pekinu

Już teraz możecie zostać prawdziwymi mistrzami Mahjonga z Pekinu. Wystarczy tylko że oczyścicie planszę ze wszystkich kamieni oznaczonych specjalnymi symbolami. Macie na to 7 minut.

Cudowne jezioro

Zrelaksuj się nad brzegiem cudownego jeziora. Klasyczna chińska układanka oraz niesamowite widoki idealnie się uzupełnią i sprawią ,że poczujesz się doskonale.

Mahjong Solitaire
Mahjong Solitaire

Szukajcie par identycznych płytek. Spróbujcie usunąć wszystkie płytki z planszy w jak najkrótszym czasie. Pamiętajcie by płytki które zaznaczacie były wolne. Dajcie się porwać znakomitej zabawie!

Chiński smok
Chiński smok

Wybierzcie jeden z pośród ciekawych układów i spróbujcie oczyścić w jak najkrótszym czasie planszę ze wszystkich płytek mahjong. Dobre oko oraz odrobina cierpliwości pomogą wam w tym zadaniu.

Gra Mahjong Solitaire
Gra Mahjong Solitaire

Odkrywaj uroki Chin przy kojącej nerwy grze mahjong. Podczas kolejnych etapów gry odwiedzaj dalekie prowincje tego wielkiego i tajemniczego państwa. Wyrusz we wspaniałą podróż z grą Mahjong Solitaire!

Potrójny Mahjong
Potrójny Mahjong

Zaznaczcie trzy takie same kamienie mahjong aby usunąć je z planszy. Wybrane kamienie muszą być wolne. Kamień jest wolny jeśli posiada prawy lub lewy bok wolny. Gra mahjong online

Mahjong Ember
Gra Mahjong Ember

Mahjong Ember to gra oferująca 10 poziomów o rosnącym stopniu trudności. W grze tej obowiązują nieco inne zasady niż w klasycznej grze mahjong. Tutaj usuwać możemy również zablokowane płytki

Jolly Jong 2.5
Jolly Jong 2.5

Zabawna gra Mahjong w której pozostałe na planszy płytki przesuwają się zawsze do środka. Ten ruch w niektórych przypadkach może okazać się bardzo pomocny, w innych wręcz przeciwnie.

Cztery pory roku
Cztery pory roku

Dobieranie w pary płytek oznaczonych takimi samymi symbolami przy dźwiękach klasycznych utworów Vivaldiego jest wspaniałą rozrywką dedykowaną wszystkim miłośnikom gier logicznych.

ColorJong
ColorJong

Mahjong 3D oferujący dziesięć ciekawych poziomów. Poziom zostaje zaliczony jeśli z planszy usunięte zostaną wszystkie kostki oznaczone specjalnymi symbolami.

Darmowy Mahjong
Darmowy Mahjong

Będziecie potrzebować dobrych oczu i odrobiny szczęścia by usunąć wszystkie 136 płytek na każdej planszy gry Darmowy Mahjong. Wybierzcie swój ulubiony tryb gry i bawcie się wspaniale.

Mahjong - Wszystko w jednym 2
Wszystko w jednym 2

Rozbudowana gra mahjong zawierająca kilkanaście ciekawych układów oraz dwa tryby rozgrywki. Swój wynik można zapisać na tablicy liderów i porównać go z osiągnięciami innych graczy.

Jolly Jong 2
Jolly Jong 2

Ciekawa odmiana komputerowej gry Mahjong w której płytki ułożone są w dość specyficzny sposób. Dodatkową atrakcją gry Jolly Jong 2 jest grawitacja dzięki której płytki spadają.

Reklama