Gry kulki

Bubble Machine
Bubble Machine

Zmierz się z innymi graczami w strzelaniu do kolorowych bąbelków. Musisz zniszczyć wszystkie bąbelki by wygrać. Strzelaj szybko i celnie. Nie dopuść by bąbelki dotarły do dolnej krawędzi ekranu.

Bouncing balls
Bouncing balls

Strzelaj szybko i celnie by usunąć jak największą liczbę kolorowych kulek. Musisz się pospieszyć by kolorowe kulki nie zapełniły całego ekranu bo wtedy przegrasz. Miłej zabawy!

Gra bubble hit
Bubble hit

Świetna gra z pękającymi pęcherzykami w roli głównej która nigdy się nie nudzi. Jej zasady są niezwykle proste. Wystarczy jak najszybciej usuwać z planszy kolorowe pęcherzyki.

bubble shooter
Bubble shooter

Bubble shooter to wspaniała gra zręcznościowa przy, której można zapomnieć o całym świecie. Jej zasady są niezwykle proste. Zadaniem gracza jest niedopuszczenie do zasypania planszy przez kolorowe kulki.

Pool lines
Pool lines

Ciekawie przedstawiona gra polegająca na układaniu kulek w jednej linii w którą koniecznie musicie zagrać. Cała akcja rozgrywa się na stole bilardowym a w miejscu kulek znajdują się różnokolorowe bile.

Bubble Shooter Classic - gra online
Bubble Shooter Classic

Gra Bubble Shooter Classic to kolejna wersja jednej z najpopularniejszych gier zręcznościowych dostępnych w Internecie. Zadaniem gracza jest usunięcie wszystkich kolorowych kulek.

Pool Bubbles - gra w kulki
Pool Bubbles

Pool Bubbles to efektowna gra rozgrywana na stole bilardowym. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kolorowych bil. W tym celu twórz grupy składające się z co najmniej trzech bil o takiej samej barwie.

Gra kulki na niebie
Kulki na niebie

Rozpraw się jak najszybciej z kolorowymi kulkami unoszącymi się na niebie. Co jakiś czas pojawią się nowe kulki, musisz więc działać szybko by zrobić dla nich miejsce. Nie dopuść by kulki zapełniły całe niebo!

Gra - Dotknij bąbelki 4
Przebij bąbelki 4

Spróbujcie dotknąć i przebić wszystkie bąbelki jakie znajdziecie na każdej z plansz. Uważajcie tylko by nie zderzyć się z żadną przeszkodą bo spowoduje to stratę życia.

Magnetyczne kulki
Magnetyczne kulki

Usuwaj z planszy kulki o magnetycznych właściwościach i zdobywaj przy tym jak najwięcej punktów. Klikaj na grupy stykających się kulek w tym samym kolorze.

Gra Fip
Fip!

Oto najbardziej elektryzująca gra w kulki. Waszym zadaniem jest jak najszybsze usuwanie z planszy kolorowych kulek. Musicie się spieszyć gdyż kulek nieustannie przybywa.

Buble shooter 5
Buble shooter 5

Kolejna fajna gra z kulkami której zasady są niezwykle proste. Cała zabawa polega na usuwaniu z planszy kolorowych kulek. By tego dokonać wystarczy stworzyć grupę z trzech kulek w tym samym kolorze.

Candy bubble
Candy bubble

Klasyczna gra polegająca na strzelaniu do kolorowych cukierków wzbogacona o jedną ciekawą funkcję. Celem gry jest oczywiście jak we wszystkich tego rodzaju grach usunięcie z planszy wszystkich elementów.

Strzelanie do cukierków
Strzelanie do cukierków

Niezwykle słodka gra zręcznościowa polegająca na strzelaniu ze specjalnej armaty do smacznych cukierków. Wszystkie cukierki które spadną są automatycznie zbierane przez mini ciężarówkę

Strzelanie do kulek
Strzelanie do kulek

Strzelanie z działka do kulek zawieszonych w próżni jest niezwykle ciekawym doświadczeniem. Po oddaniu strzału wszystkie kulki poruszają się w określoną stronę co często utrudnia do nich dostęp

Linie numeryczne
Linie numeryczne

Gra w kulki z elementami matematyki. Spróbujcie powstrzymać kolorowego węża zbudowanego z kulek oznaczonych różnymi cyframi przed dotarciem do czarnej dziury.

Gry kulki
Gry kulki

Ciekawe połączenie 5 różnych mini gierek z kulkami. Na każdym z etapów gry spotkać można wyzwanie innego rodzaju. Gry kulki w pięciu odmianach. Wypróbujcie wszystkie!

Gra w kulki
Gra w Kulki

Klikajcie na grupy złożone z trzech lub więcej kulek w tym samym kolorze by powstrzymać je przed zapełnieniem całej planszy. Kiedy kulki dotrą do górnej krawędzi gra będzie skończona.

Super Zen Blaster
Super Zen Blaster

Gra zuma polegająca na niszczeniu kolorowych kulek to prosta, ale jakże wciągająca zabawa. Naszym zadaniem jest celne strzelanie z centralnie położonego działka kolorowymi kulkami.

gra logiczna bru
BRU

Zgromadźcie energię dzięki której toczą się magiczne kule i naładujcie nią niezwykły amulet. Kule toczą się nieustannie po różnych torach. Możemy je zmienić bez problemu. Gra logiczna BRU.

Bubble shooter 3
Bubble shooter 3

Ciekawa gra zręcznościowa z wieloma poziomami o rosnącym stopniu trudności. Co cztery poziomy pojawia się nowy rodzaj kulek co czyni grę jeszcze bardziej wymagającą.

Jungle bubble
Jungle bubble

Powstrzymajcie kolorowe pęcherzyki przed zasypaniem całej planszy. Strzelajcie do nich szybko i celnie z kwiatowego działka. Stwórzcie grupę z trzech identycznych pęcherzyków, a znikną z planszy.

Zen blaster - zuma
Zen Blaster

Zrelaksuj się w ogrodach zen strzelając kulkami do kolorowego węża. Tylko wspaniała celność i skupienie pomogą ci w uzyskaniu jak najlepszego wyniku. Nie pozwól by kolorowe kulki uciekły z planszy.

Marmurowe linie
Marbles Lines

Nie dopuść by kolorowa linia dotarła do otworu. By ją przed tym powstrzymać strzelaj celnie kolorowymi kulkami. Twórz grupy składające się z minimum trzech identycznych kulek

Gra - Linie z kulek
Linie z kulek

Prosta ale jakże wciągająca gra logiczna z kulkami w którą musicie zagrać to właśnie Linie z kulek. Spróbujcie ułożyć jak najwięcej linii składających się z minimum pięciu kulek tego samego koloru.

Spadające kulki
Spadające kulki

Powstrzymaj kolorowe kulki przed zapełnieniem całej planszy. Usuwaj je w jak największych grupach dzięki czemu zostaniesz wynagrodzony dodatkowymi punktami. Powodzenia!

Jewel Lines
Jewel Lines

Spróbuj zdobyć jak największą ilość punktów układając kolorowe kulki które nieustannie pojawiają się na planszy. Kulki przesuwaj za pomocą myszki tak by utworzyć jednokolorowe linie.

Reklama