Gry kulki

Bubble Machine
Bubble Machine

Zmierz się z innymi graczami w strzelaniu do kolorowych bąbelków. Musisz zniszczyć wszystkie bąbelki by wygrać. Strzelaj szybko i celnie. Nie dopuść by bąbelki dotarły do dolnej krawędzi ekranu.

Bouncing balls
Bouncing balls

Strzelaj szybko i celnie by usunąć jak największą liczbę kolorowych kulek. Musisz się pospieszyć by kolorowe kulki nie zapełniły całego ekranu bo wtedy przegrasz. Miłej zabawy!

Gra bubble hit
Bubble hit

Świetna gra z pękającymi pęcherzykami w roli głównej która nigdy się nie nudzi. Jej zasady są niezwykle proste. Wystarczy jak najszybciej usuwać z planszy kolorowe pęcherzyki.

bubble shooter
Bubble shooter

Bubble shooter to wspaniała gra zręcznościowa przy, której można zapomnieć o całym świecie. Jej zasady są niezwykle proste. Zadaniem gracza jest niedopuszczenie do zasypania planszy przez kolorowe kulki.

strzelanie do planet
Strzelanie do planet

Strzelanie do planet to klasyczna gra zręcznościowa oferująca sporo znakomitej rozrywki. Celem zabawy jest usuwanie pojawiających się na ekranie planet. Planety należy łączyć w grupy, aby zniknęły.

Gra - Linie z kulek
Linie z kulek

Prosta ale jakże wciągająca gra logiczna z kulkami w którą musicie zagrać to właśnie Linie z kulek. Spróbujcie ułożyć jak najwięcej linii składających się z minimum pięciu kulek tego samego koloru.

Jewel Lines
Jewel Lines

Spróbuj zdobyć jak największą ilość punktów układając kolorowe kulki które nieustannie pojawiają się na planszy. Kulki przesuwaj za pomocą myszki tak by utworzyć jednokolorowe linie.

Pool lines
Pool lines

Ciekawie przedstawiona gra polegająca na układaniu kulek w jednej linii w którą koniecznie musicie zagrać. Cała akcja rozgrywa się na stole bilardowym a w miejscu kulek znajdują się różnokolorowe bile.

magiczne-kulki
Magiczne kulki

Klasyczna gra polegająca na strzelaniu do kolorowych cukierków wzbogacona o jedną ciekawą funkcję. Celem gry jest oczywiście jak we wszystkich tego rodzaju grach usunięcie z planszy wszystkich elementów.

Bubble Shooter Classic - gra online
Bubble Shooter Classic

Gra Bubble Shooter Classic to kolejna wersja jednej z najpopularniejszych gier zręcznościowych dostępnych w Internecie. Zadaniem gracza jest usunięcie wszystkich kolorowych kulek.

Pool Bubbles - gra w kulki
Pool Bubbles

Pool Bubbles to efektowna gra rozgrywana na stole bilardowym. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kolorowych bil. W tym celu twórz grupy składające się z co najmniej trzech bil o takiej samej barwie.

fgb bubbleshooter
FGB Bubbleshooter

Kolejna fajna gra z kulkami której zasady są niezwykle proste. Cała zabawa polega na usuwaniu z planszy kolorowych kulek. By tego dokonać wystarczy stworzyć grupę z trzech kulek w tym samym kolorze.

kule z egiptu
Kule z Egiptu

Kule z Egiptu to efektowna gra zręcznościowa polegająca na celnym strzelaniu z wyrzutni. Zadaniem gracza jest jak najszybsze usunięcie wszystkich kul widocznych na planszy. Kule cały czas są w ruchu.

Strzelanie do cukierków
Strzelanie do cukierków

Niezwykle słodka gra zręcznościowa polegająca na strzelaniu do kolorowych cukierków obracających się na specjalnym kole. Połączenie minimum trzech cukierków o tym samym smaku powoduje ich zniknięcie.

Bubble shooter 3
Bubble shooter 3

Ciekawa gra zręcznościowa z wieloma poziomami o rosnącym stopniu trudności. Co cztery poziomy pojawia się nowy rodzaj kulek co czyni grę jeszcze bardziej wymagającą.

Bubble Shooter Extreme
Bubble Shooter Extreme

Powstrzymajcie kolorowe pęcherzyki przed zasypaniem całej planszy. Strzelajcie do nich szybko i celnie z działka. Stwórzcie grupę z trzech identycznych pęcherzyków, a znikną z planszy.

Szklane kulki
Szklane kulki

Oto klasyczna gra z kulkami składająca się z 60 trudnych poziomów. Na każdym z nich znajduje się inne wyzwanie. Aby zaliczyć poziom należy usunąć wszystkie kolorowe kulki znajdujące się na ekranie.

Zuma Boom
Zuma Boom

Spróbujcie powstrzymać kolorowego węża zbudowanego z kolorowych kulek przed dotarciem do jaskini. Możecie tego dokonać strzelając do niego różnokolorowymi kulkami.

Świąteczne kulki
Xmas Balls

Oto ciekawa gra osadzona w zimowych klimatach. Zadaniem gracza jest usuniecie wszystkich bombek wirujących na specjalnym kole. Bombki należy łączyć w specjalne grupy.

Zuma Legend
Zuma Legend

Gra zuma polegająca na niszczeniu kolorowych kulek to prosta, ale jakże wciągająca zabawa. Naszym zadaniem jest celne strzelanie z centralnie położonego działka kolorowymi kulkami.

neonowe kulki
Neonowe kulki

Usuwaj z planszy neonowe kulki o magnetycznych właściwościach i zdobywaj przy tym jak najwięcej punktów. Twórz grupy składające się z minimum trzech kulek w tym samym kolorze.

Zuma Ball

Nie dopuść by kolorowa linia dotarła do otworu. By ją przed tym powstrzymać strzelaj celnie kolorowymi kulkami. Twórz grupy składające się z minimum trzech identycznych kulek

circus bubbles
Circus Bubbles

Oto ciekawa gra polegająca na strzelaniu kolorowymi piłkami w której liczy się doskonała celność. Circus Bubble to gra osadzona w cyrkowych klimatach, składająca się z wielu niesamowitych etapów.

czarownik - gra online
Czarownik

Pomóż czarownikowi w usunięciu wszystkich kolorowych kul toczących się po magicznej trasie. Tylko wspaniała celność i skupienie pomogą ci w uzyskaniu jak najlepszego wyniku.

Dragon Bubble
Dragon Bubble

Zalicz wszystkie poziomy w grze Dragon Bubble i baw się przy tym świetnie. Jak najszybciej oczyść planszę z kolorowych kulek, aby ukończyć poziom.

Maya Bubbles
Maya Bubbles

Weź udział we wspanialej eskapadzie w grze Maya Bubbles. Zalicz wszystkie etapy tej niesamowitej gry i odkryj tajemnicę starożytnych piramid. Powodzenia!

Nieskończony
Nieskończony

Rozpraw się jak najszybciej z kolorowymi kulkami unoszącymi się na niebie. Co jakiś czas pojawią się nowe kulki, musisz więc działać szybko, by zrobić dla nich miejsce. Nie dopuść by kulki zapełniły całą planszę!

trick ball
Trick Ball

Ciekawie przedstawiona gra polegająca na odpowiednim celowaniu i uderzaniu. Cała akcja rozgrywa się na stole bilardowym, a w miejscu kulek znajdują się różnokolorowe bile.

bubblez
Bubblez

Celem gry jest oczyszczenie przestrzeni z kolorowych kulek. W tym celu należy tak strzelać, aby tworzyć skupiska kulek w tym samym kolorze. Jeśli kulek w skupisku będzie więcej niż trzy, to wybuchną i znikną.

Reklama