REKLAMA

Pasjans Pająk 1 Kolor

Zasady gry:

Oto Pasjans Pająk w wersji uproszczonej w której wszystkie karty mają ten sam kolor. To powoduje, że gra jest bardzo łatwa i przyjemna. Pasjans Pająk 1 Kolor jest polecany wszystkim graczom, którzy zaczynają przygodę z pasjansem. Jest również ciekawą odskocznią dla wszystkich bardziej zaawansowanych graczy, którzy mają ochotę na coś łatwiejszego.

Celem gry Pasjans Pająk 1 Kolor jest zebranie wszystkich kart rozłożonych na stole. Karty należy układać w taki sposób, aby tworzyć malejące sekwencje. Zbudowanie ośmiu malejących sekwencji od króla do asa, jest gwarancją wygranej. Dla ułatwienia, każda kompletna sekwencja jest automatycznie przenoszona na stos końcowy.

Karty w kolumnach należy układać malejąco. Między kolumnami można przenosić pojedyncze karty lub prawidłowe sekwencje kart. Pozostałe karty niezbędne do ukończenia pasjansa, umieszczone są w pięciu stosach na dole stołu. Każdy stos zawiera dziesięć kart. Pusta kolumna nie pozwala na rozdanie kart, należy ją wypełnić dowolną kartą.