REKLAMA

Gra pasjans 2

Zasady gry:

Oto nieco bardziej rozbudowana wersja pasjansa Klondike która może zapewnić sporo dobrej zabawy. Klikając na przycisku OPTIONS mamy możliwość wyboru poziomu trudności gry. Możemy zdecydować po ile kart ma być jednocześnie wydawanych z górnego stosu (1 karta lub 3 karty), ma to ogromne znaczenie podczas rozgrywki.

Gra pasjans jest ukończona gdy wszystkie karty zostaną ułożone w czterech uporządkowanych stosach dla których zarezerwowano górne pola. Każdy stos powinien zawierać karty w innym kolorze ułożone w sekwencji od asa do króla. Karty umieszczone w 7 kolumnach roboczych układamy naprzemiennie kolorami, stosując się do zasady karta niższa na wyższą. Karty te możemy przenosić między kolumnami pojedynczo lub w grupach (jeśli zachowane są wcześniej wymienione zasady), możemy je również odkładać na czterech końcowych polach. W pustym miejscu po kolumnie możemy położyć króla lub kombinację kart z królem na spodzie.

Do gry wykorzystujemy również kary z górnego stosu roboczego. Wystarczy tam kliknąć aby zobaczyć 1 lub 3 nowe karty (w zależności od wybranej na początku gry opcji). Karty z tego stosu można przejrzeć dowolną ilość razy. Pasjanse online dla każdego.

REKLAMA